Strona główna | Szkoła | Historia | Osiągnięcia | Świetlica | Kronika | Publikacje | Galeria | Biblioteka | Dla rodziców
    Informacje związane z działalnością biblioteki szkolnej
 
Regulamin
Podręczniki
List do Rodziców
ICIM




Wydarzenia:

Kubuś Puchatek
Ojciec Leon
Pluszowe misie
O ptaszkach
Spotkanie z pisarką
Spotkania muzyczne
Byliśmy w Tyńcu
Góralskie spotkanie
Kabareciarz
ETŚD 2013
Cukierek
Pluszowy miś
W Muzeum
Spotkanie autorskie
Na Rajskiej
Zakładka
BPU
Pan Cichoń




Akcje:

Podaruj książkę
Podziel się książką
 



CZYTELNICY 
NA WAGĘ KSIĘGI


Najlepsi czytelnicy

  Najlepsi czytelnicy

Najlepsi czytelnicy


Rok szkolny 2008/2009

Olga Chromniak - kl. 3
Klaudia Tyrka - kl. 2




Rok szkolny 2009/2010

Iwona Przybyło - kl. 6b
Anna Bajda - kl. 6a
Kamil Fus - kl. 5b
Marzena Lelek - kl. 5a
Olga Chromniak - kl. 4b
Jakub Cerek - kl. 4a
Przemysław Badura - kl. 3
Dominika Mierzyńska - kl. 3
Damian Ochoński - kl. 2b
Dominika Pacułt - kl. 2a
Karolina Domiter - kl. 1

 

 

Rok szkolnym 2010/2011 

Karolina Domiter, Konrad Horwat - kl. 2
Radosław Cerek, Wycisk Agnieszka - kl. 3a
Kewin Mrowiec, Agnieszka Wycisk - 3b
Dominika Mierzyńska - kl. 4a
Małgorzata Kęs - kl. 4b
Patrycja Urbańczyk - kl. 5a
Olga Chromniak, Karol Job - kl. 5b
Marzena Lelek - kl. 6a
Kamil Fus, Mateusz Gas - kl. 6b

 

 

Roku szkolnym 2011/2012

I a - Bartosz Małysa
I b - Alicja Malinowska
II - Kinga Badura
II - Aleksandra Ruśniak
III - Karolina Domiter
IV a - Joanna Chrostek
IV b - Julia Badura
V a - Dominika Mierzyńska
V b - Małgorzata Kęs
VI a - Jakub Cerek
VI a - Patrycja Urbańczyk
VI b - Olga Chromniak
VI b - Karol Job
VI b - Wiktoria Węgielewska


 

 

 

Roku szkolnym 2012/2013

Klasa 1: Amelia Badura, Elwira Wilk,
Klasa 2 a: Bartosz Małysa, Julia Pazdro,
Klasa 2 b: Paulina Baran, Klaudia Olszewska,
Klasa 3: Kinga Badura, Agata Ziaja,
Klasa 4: Damian Boroń, Konrad Horwat,
Klasa 5 a: Joanna Chrostek, Natalia Ziaja,
Klasa 5 b: Kinga Olszewska, Urant Monika,
Klasa 6 a: Wiktoria Stopa,
Klasa 6 b: Małgorzata Kęs.


 

 

 

Roku szkolnym 2013/2014

1. Dźwigał Aleksandra - kl. Ia
2. Niechaj Maria - kl. Ia
3. Nadia Dąbrowska - kl. Ia
4. Stechura Emilia - kl. Ib
5. Wilk Emilia - kl. Ib
6. Jedynak Aleksandra - kl. II
7. Jedynak Natalia - kl. II
8. Cerek Julita - kl. IIIa
9. Wilk Bartłomiej - kl. IIIa
10. Olszewska Klaudia - kl. IIIb
11. Żurek Adam - kl. IIIb
12. Badura Kinga - kl. IV
13. Piskorz Julia - kl. IV
14. Smęder Jadwiga - kl. IV
15. Ziaja Agata - kl. IV
16. Domiter Karolina - kl. V
17. Przybyła Małgorzata - kl. V
18. Świder Wiktoria - kl. V
19. Tyrała Gabriela - kl. VIa
20. Wyrwa Gabriela - kl. VIa
21. Mrowiec Kewin - kl. VIb
22. Olszewska Kinga kl. VIb





 

 

 


Szkoła Podstawowa w Zelczynie, 32-051 Wielkie Drogi, tel./fax.:  012-270-60-21, e-mail: sp@zelczyna.eu