Strona główna | Szkoła | Historia | Osiągnięcia | Świetlica | Kronika | Publikacje | Galeria | Biblioteka | Dla rodziców
    Ważniejsze wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2018/2019
 
Archiwum
Odblaskowy Piknik
Odblaski dla kierowców
Spotkanie z seniorami
100\100
Odblaskowa Szkoła
Wieczornica
Pluszowy miś
Dzień Przedszkolaka
Śniadanie daje moc
Dzień Babci i Dziadka
Eksperymenty chemiczne
Warsztaty terapeutyczne
Dzień Bezpiecznego internetu
Dzień Świadomości Autyzmu
Powitanie wiosny
Góry Świętokrzyskie
Taneczny Piknik
Wycieczka do Wrocławia
Tydzień życzliwości
Spotkanie z policjantem
Teatrzyk szkolny "Groszek"
Przemocy STOP
   Dzień Babci i Dziadka 2019

Dzień Babci i Dziadka 2019

Dzieciństwo bez tych członków rodziny byłoby zupełnie inne. O kim mowa? Oczywiście o babci i dziadku. To oni na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie, opiekują się wnukami, gdy rodzice wykonują prace zawodowe. Są takie dni, szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

8 lutego w Szkole Podstawowej w Zelczynie zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie przedszkolaków i uczniów klas pierwszych. Obecnych przywitała dyrektor naszej szkoły pani Teresa Dąbrowska, która złożyła gościom serdeczne życzenia. Dzieci przygotowały pod okiem nauczycieli krótkie przedstawienie pt. „Jak to z babcią i dziadkiem było”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich pociech. Na koniec uroczystości w podziękowaniu za ich miłość i troskę dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Mamy nadzieję, że ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Poniżej prezentujemy fotoreportaż z tego radosnego wydarzenia

Picture 1 Picture 2 Picture 3 Picture 4 Picture 5 Picture 6
Picture 7 Picture 8 Picture 9 Picture 10
Szkoła Podstawowa w Zelczynie, 32-051 Wielkie Drogi, tel./fax.: 12-270-60-21, e-mail: sp@zelczyna.eu