Strona główna | Szkoła | Historia | Osiągnięcia | Prymusi | Świetlica | Kronika | Publikacje | Galeria | Biblioteka | Dla rodziców
    Najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły
 
1991-2001
2001-2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
ICIM
WOŚP 2010
Podaruj książkę
Absolwenci
  Absolwenci

W TEJ ZAKŁADCE PRZEKAZUJEMY INFORMACJĘ
O OSIĄGNIĘCIACH GIMNAZJALISTÓW –
ABSOLWENTÓW NASZEJ SZKOŁY.

Gratulujemy Im wysokich lokat i sukcesów!



STYPENDIA NAUKOWE PO OSTATNIM OKRESIE NAUKI
W ROKU SZKOLNYM 2007/2008



1. Badura Natalia - Zelczyna 124 A



NAGRODY ZA INNE SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH
OGÓLNOPOLSKICH I WOJEWÓDZKICH
W ROKU SZKOLNYM 2007/2008



1. Bulda Aleksandra - Ochodza 192



STYPENDIA NAUKOWE PO OSTATNIM OKRESIE NAUKI
W ROKU SZKOLNYM 2008/2009



1. Badura Patrycja - Zelczyna 124 A





NAGRODY ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA
W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH I WOJEWÓDZKICH
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011



1. Czech Karolina - Gimnazjum Nr 1 w Skawinie
2. Nieć Michał - Gimnazjum Nr 1 w Skawinie




STYPENDIA NAUKOWE PO OSTATNIM OKRESIE NAUKI
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011



1. Nieć Michał - Gimnazjum Nr 1 w Skawinie, kl. III A



NAGRODY ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA
W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH I WOJEWÓDZKICH
W ROKU SZKOLNYM 2011/2012



1. Baczyński Kamil - Gimnazjum Nr 1 w Skawinie
2. Chromniak Olga - Szkoła Podstawowa w Zelczynie
3. Franczuk Wojciech - Gimnazjum Nr 1 w Skawinie





LAUREACI I FINALIŚCI
ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWCH
Finaliści 2013/2014



1. Geografia - Jakub Buras - 2c - Nauczyciel prowadzący: Aneta Wasilewska
2. Matematyka - Patryk Badura




LAUREACI I FINALIŚCI
ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
organizowanych przez MKO
Finaliści 2014/2015



1. Geografia - Jakub Buras – laureat , nauczyciel prowadzący - mgr Aneta Wasilewska
2. Biologia – Olga Chromniak – finalista, nauczyciel prowadzący – mgr Anna Biegaj




 
Szkoła Podstawowa w Zelczynie, 32-051 Wielkie Drogi, tel./fax.: 012-270-60-21, e-mail: sp@zelczyna.eu