Strona główna | Szkoła | Historia | Osiągnięcia | Świetlica | Kronika | Publikacje | Galeria | Biblioteka | Dla rodziców
    Najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły
 
1991-2001
2001-2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
ICIM
WOŚP 2010
Podaruj książkę
Absolwenci
 

Sprawozdanie z działalności kulturalno-oświatowej
w latach 2001 - 2008

 

ETAP OGÓLNOPOLSKI

2001/2002 - udział kl.I w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez gazetę "Tina" - "Moje wymarzone wakacje" - wyróżnienie w postaci wyjazdu dla uczennicy do Francji do DISNEYLANDU;

2002/2003 - konkurs plastyczny "Odblaskowe pierwszaki"- organizowany przez PZU i Policję w Warszawie (udział uczniów klas I);

2007/2008 - w VI Międzynarodowym Biegu Skawińskim: w kategorii dzieci 11- 13 lat  I miejsce zajął Tomasz Barcik, w kategorii dzieci 8 – 10 lat  II miejsce zajął Adam Barcik, w kategorii dzieci do lat 7  I miejsce zajął Mateusz Nowak, a II miejsce Wojciech Ruśniak.

 
 
ETAP WOJEWÓDZKI

2001/2002 - wyróżnienie w Małopolskim Przeglądzie Form Muzycznych i Tanecznych - zespół "Diablice";

2001/2002 - nagroda za udział w konkursie plastycznym "Czy znasz pracę strażaka" na etapie krajowym przyznana przez Komendanta Głównego Straży Pożarnej i Obrony Cywilnej Kraju dla ucznia kl.III;

2003/2004 - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego - laureat III stopnia - Marek Pędziwiatr;

2003/2004 - Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematematyczny - nagroda III stopnia - Konrad Baczyński;

2003/2004 - Małopolski Konkurs Plastyczny - II miejsce: Justyna Doktor, Paweł Piszczek, Aleksandra Bulda;

2004/2005 - w V edycji Małopolskiego Konkursu Plastycznego „Razem ” pod hasłem „Otwarte drzwi” zorganizowanego przez Zespół Placówek Oświatowych „Solidarność ”w Radziszowie: Aleksandra Badura z 4b i Aleksandra Bulda z 6a zajęły II miejsce, Patrycja Badura z 5a – III miejsce;

2004/2005 - w konkursie plastycznym pt. „W świecie baśni Andersena” zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana w Krakowie oraz Konsula Honorowego Królestwa Danii – Patrycja Badura z kl.5a zajęła I miejsce;

2004/2005 - w Małopolskich Konfrontacjach Muzycznych Dzieci i Młodzieży zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie w kategorii rozśpiewane klasy zespół „Uczniowie klas V”-zajął II miejsce;

2006/2007 - w konkursie plastycznym zorganizowanym przez ZPO Szpitala Rehabilitacyjnego w Radziszowie pod hasłem „Niepowtarzalna atmosfera spotkania z zamkiem, pałacem lub dworem w Małopolsce - Twoją inspiracją plastyczną lub literacką ”- Aleksandra Badura zajęła II miejsce, a Izabela Komar otrzymała wyróżnienie;

2006/2007 - w Przeglądzie Gazetek Szkolnych „Pisemko” otrzymało nagrodę specjalną za niezmiennie wysoki poziom oraz uczestnictwo w dotychczasowych konkursach;

2006/2007 - w Turnieju Tańca Towarzyskiego "O krakowską czapeczkę" grupa klas I-III zajęła I miejsce;

2007/2008 - w konkursie plastycznym „Krakowska Straż Pożarna w oczach dziecka” w grupie wiekowej klas IV – VI  Gabriela Dziobek zajęła III miejsce;

2007/2008 - w Małopolskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży TRIADA 2008 w konkursie plastycznym Magdalena Woźniczka zdobyła nagrodę, a w konkursie poetyckim uczeń Wojciech Franczuk otrzymał wyróżnienie;

2007/2008 - w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie, Pierwszej Pomocy i Czerwonym Krzyżu: drużynowo I miejsce zajęła czteroosobowa drużyna w składzie: Klaudia Milc, Aleksandra Jarosz, Ewa Garlacz, Karolina Czech, indywidualnie I miejsce zajęła Klaudia Milc;

2007/2008 - w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Mini Siatkówce drużyna chłopców zajęła III miejsce.
 
  
 
ETAP POWIATOWY
2001/2002 - konkurs "Ku wspólnej radości" - organizowany przez Szpital Rehabilitacyjny w Radziszowie - I miejsce - kl.III, I miejsce - w kat.kl.IV-VI;  

2002/2003 - konkurs plastyczny "Podążajmy wspólnym szlakiem" (udział klas III, IV - VI ,świetlicy) - miejsce II i dwa trzecie;

2003/2004 - Konkurs Gazetek Szkolnych „Skawlitzer 2004” - wyróżnienie indywidualne dla Zosi Chromniak;

2004/2005 - W Przeglądzie Układów Tanecznych zorganizowanym przez Gimnazjum nr1 w Skawinie w kategorii: taniec nowoczesny zespół „Silver” zdobył I miejsce, a w kategorii cheerleaders – III miejsce;

2005/2006 - w „Turnieju szachowym” Kamil Stoczek z kl. Va zajął 3 miejsce w powiecie - awansował do etapu wojewódzkiego;

2006/2007 - w Konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie, pierwszej pomocy i Czerwonym Krzyżu – zespół w składzie: Klaudia Milc, Karolina Doktor oraz Dominika Badura zajął I miejsce, a indywidualnie Klaudia Milc zajęła II miejsce;

2006/2007 - w „ Halowych Mistrzostwach Skawiny” sztafeta chłopców zajęła 1 miejsce, sztafeta dziewcząt – 2 miejsce, w rzucie piłką lekarską Natalia Kura zdobyła srebrny medal, a Michał Kęs – brązowy. W Biegu na 300 m dziewcząt – Karolina Opyrchał zdobyła srebrny medal.



 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Zelczynie, 32-051 Wielkie Drogi, tel./fax.: 012-270-60-21, e-mail: sp@zelczyna.eu