Strona główna | Szkoła | Historia | Osiągnięcia | Prymusi | Świetlica | Kronika | Publikacje | Galeria | Biblioteka | Dla rodziców
    Najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły
 
1991-2001
2001-2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
ICIM
WOŚP 2010
Podaruj książkę
Absolwenci
 
Rok szkolny 2009/2010:

Poniższe zestawienie przedstawia osiągnięcia i udział uczniów naszej szkoły w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych:

  

 

Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie, powiatowe:
 
- w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II Kamil Fus z klasy V b zajął 8 miejsce – otrzymał tytuł laureata
 
- w XII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda” prace Izabeli Olszewskiej i Klaudii Olszewskiej z Oddziału Przedszkolnego w Ochodzy zakwalifikowały się na szczebel powiatowy,
 
- w konkursie plastycznym  Kampania Społeczna Trzeźwa Małopolska „No promil- no problem 2009” uczennica klasy 5a Agnieszka Niewolska zajęła II miejsce, Karolina Domiter z klasy I oraz Kamila Antoszczyk z klasy5b zajęły III miejsce, a Joanna Niewolska z klasy 5a otrzymała wyróżnienie,
 
- w małopolskim konkursie na raport z Marszu Poparcia dla Trzeźwych Kierowców nasza szkoła otrzymała wyróżnienie,
 


Konkursy gminne - osiągnięcia:
 
- w Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas III - IV Olga Chromniak zajęła I miejsce, a w w kategorii klas V - VI Marzena Lelek i Gabriela Dziobek zajęły równorzędne II miejsce,
 
- w konkursie „Generał Józef  Haller i jego Błękitna Armia”  II miejsce zajął zespół  w składzie: Joanna  Niewolska  i Alicja Boroń z klasy VI a oraz Gabriela Dziobek z klasy VI b,
 
- w Gminnym Konkursie Ekologicznym 5 miejsce zajął zespół w składzie: Olga Chromniak z klasy IV b, Patrycja Stachowicz i Joanna Niewolska z klasy VI a,
 
- w gminnym konkursie „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego” zespół z klasy VI b w składzie: Adam Barcik, Weronika Kominiak, Daniel Delkowski i Damian Topa zajął 5 miejsce,
 
- w Gminnym  Konkursie Polonistycznym „Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz na świecie, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi. Bezinteresownie.”  - wyróżnienie otrzymała Anna Bajda z klasy VI a,
 
- w Konkursie Piosenki i Poezji w Języku Angielskim: Jakub Cerek z klasy IV a otrzymał wyróżnienie, a udział wziął zespół w składzie: Gabriela Dziobek, Maria Wyroba z klasy VI b oraz Cecylia Wyroba z klasy V b,
 
- w gminnym konkursie recytatorskim „Ocalić od zapomnienia” Kacper Żmuda z klasy IV b otrzymał wyróżnienie,
 
- w gminnym konkursie plastycznym „Las - środowiskiem życia roślin i zwierząt” Aleksandra Ruśniak  z  Oddziału Przedszkolnego w Ochodzy zajęła I miejsce, a  Julia Sasor z klasy III otrzymała wyróżnienie,
 
- w VII w gminnym konkursie plastycznym „Trujące dymy - co nam przeszkadza zdrowo żyć” Julia Pazdro z Oddziału Przedszkolnego w Ochodzy otrzymała wyróżnienie,
 
- w VIII edycji konkursu „Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą” III miejsce zajęła Julia Szopa z Oddziału Przedszkolnego z Zelczyny,
 
- w VI edycji konkursu „Tańczyć każdy może” zespół z Oddziału Przedszkolnego w Zelczynie zajął IV miejsce,
 
- w gminnych rozgrywkach w Mini Piłkę Siatkową drużyna chłopców zajęła III miejsce w grupie, a drużyna dziewcząt w finale zajęła IV miejsce,
 
- w gminnych rozgrywkach w Mini Piłkę Koszykową drużyna chłopców zajęła III miejsce w finale,
 
- w gminnych rozgrywkach w Mini Piłkę Nożną drużyna chłopców zajęła III miejsce w finale,
 
- w Międzyszkolnych Zawodach w Mini Piłkę Nożną ze Szkołą Podstawową w Borku Szlacheckim drużyna klas 5 zajęła I miejsce, a drużyny chłopców i dziewcząt klas VI zajęły I miejsce,
 


Konkursy - udział:
 
- w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym  dla świetlic szkolnych  „Kolory wiosny”,
- w Małopolskim Konkursie Humanistycznym,
- w Małopolskim Konkursie Matematycznym,
- w Małopolskim Konkursie Przyrodniczym,
- w powiatowym Konkursie Historycznym „Tadeusz Kościuszko – żołnierz  niepodległości”
- w III Gminnej Olimpiadzie Języka Angielskiego, 
- w Gminnym Konkursie Ekologicznym udział wziął trzyosobowy zespół z klas II,
- w gminnym konkursie plastycznym „Szkoła wolna od nałogów – butelka pełna zła”,
- w gminnym konkursie plastycznym „Kosmiczne podróże z Mikołajem Kopernikiem”,
- w zawodach sportowych dla klas II-III „Baw się z nami”,
 
  

Akcje charytatywne:
 
 - „Góra Grosza”
 - „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
 

 

 

Inne wydarzenia, kampanie i akcje:
 
 - Dzień Bezpiecznego Internetu 2010
 - Ogólnopolski Dzień Szkoły Bez Przemocy – zdobycie certyfikatu: „Szkoła bez Przemocy”,
 - realizacja projektów w ramach ogólnopolskiego programu – „Szkoła Myślenia” – zdobycie certyfikatu: „Szkoła Myślenia”
 - Dzień Dziecka,
 - VIII edycja kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”,
- IX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w ramach kampanii „Cała Polska czyta Dzieciom”,
 - spotkanie z poetą Józefem Feiferem,
 - organizacja Gminnych Warsztatów Profilaktycznych „Szkoła wolna od nałogów”
 - impreza środowiskowa „Jak nie kochać jesieni”,
 - uroczyste spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
 - Walentynki, Dzień Kobiet
 - „Sprzątanie Świata”,
 - zbiórka surowców wtórnych



Opracowała Halina Fidzińska

 



 



 
Szkoła Podstawowa w Zelczynie, 32-051 Wielkie Drogi, tel./fax.: 012-270-60-21, e-mail: sp@zelczyna.eu