Strona główna | Szkoła | Historia | Osiągnięcia | Prymusi | Świetlica | Kronika | Publikacje | Galeria | Biblioteka | Dla rodziców
    Najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły
 
1991-2001
2001-2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
ICIM
WOŚP 2010
Podaruj książkę
Absolwenci
 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej 
im. W. Goetla w Zelczynie

Poniższe zestawienie przedstawia osiągnięcia uczniów naszej szkoły 
w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych 
w roku szkolnym 2011/2012.

 

Konkursy międzynarodowe, ogólnopolskie, wojewódzkie:

- w międzynarodowym konkursie „Pejzaże mojego miasta” Julia Opyrchał z OP w Ochodzy zajęła I miejsce, a Natalia Kurnik II miejsce,

- w ogólnopolskim programie „Junior Media” gazetka szkolna „Pisemko” otrzymała wyróżnienie i tytuł Gazety miesiąca kwietnia,

- w ogólnopolskim programie „Szkoła z Klasą 2.0” klasa II otrzymała nagrodę specjalną za najlepszy blog prowadzony przez najmłodsze dzieci pod opieką nauczyciela - nazwa bloga: „Rozwichrzone dzieci”,

- w programie „Szkoła z klasą 2.0” nasza szkoła otrzymała tytuł – Najaktywniejszej szkoły i zdobyła nagrody dla szkoły: laptop, projektor i ekran

- szkoła zdobyła tytuł „Innowacyjnej Szkoły 2011” w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii komunikacyjnych (jako jedna z 10 w Polsce, a jedyna w Małopolsce),

- w konkursie plastycznym pt. ”Zdrowie mamy tylko jedno” w ramach Kampanii Społecznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” uczennica klasy III Sabina Lelek zajęła I miejsce, a zespół : Karolina Domiter i Emilia Visentini z klasy III – zajął III miejsce,

- w kategorii klas IV – VI: Małgorzata Kęs z klasy V b zajęła I miejsce, a Gabriela Kucharczyk z klasy IV b zajęła III miejsce,

- w Małopolskim Konkursie Przyrodniczym oraz Małopolskim Konkursie Humanistycznym organizowanym przez Małopolskie Kuratorium Oświaty finalistką została Olga Chromniak z klasy VI b,


 

Konkursy gminne:

- w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas V- VI - Olga Chromniak z klasy VI b zajęła I miejsce,

- w gminnym konkursie wiedzy o historii i działalności Czerwonego Krzyża drużyna w składzie: Małgorzata Kęs, Gabriela Czekaj, Katarzyna Tąta zajęła I miejsce, indywidualnie: Małgorzata Kęs z klasy V b zajęła I miejsce, Gabriela Czekaj z klasy VI b zajęła II miejsce, a zajęła Katarzyna Tąta z klasy VI b zajęła IV miejsce,

- w gminnym konkursie „Generał Józef Haller i jego Błękitna Armia” zespół w składzie: Małgorzata Kęs, Gabriela Czekaj, Katarzyna Tąta zajął I miejsce

- w Gminnym Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym „Las to życie” zespół w składzie: Olga Chromniak, Aleksandra Hanusiak z klasy VI b oraz Jakub Buras z klasy VI a zajął III miejsce,

- w Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej Katarzyna Tąta z klasy VI b zajęła II miejsce,

- w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego Olga Chromniak z klasy VI b zajęła III miejsce,

- w Gminnym Konkursie „ Mistrz Matematyki” Jakub Buras z klasy VI a zajął II miejsce, a Patryk Badura z klasy IV b otrzymał wyróżnienie,

- W Gminnym konkursie piosenki i pieśni patriotycznej Katarzyna Tąta z klasy VI b zajęła III miejsce,

- w Gminnych warsztatach profilaktycznych „Szkoła wolna od nałogów” I miejsce zajęła Gabriela Boroń z klasy VI a,

- w Gminnym konkursie plastycznym „Ze Skokiem oszczędzamy, skarbonkę pełną mamy” Aleksandra Pacułt z OP w Ochodzy zajęła II miejsce,

- w Gminnym konkursie plastycznym o Mikołaju Koperniku – Jagoda Lelek z klasy III otrzymała wyróżnienie,

- w Gminnym konkursie plastycznym „W zdrowym ciele zdrowy duch” Natalia Jedynak z OP z Ochodzy zajęła I miejsce,

- w Gminnym konkursie plastycznym „Czy znasz pracę strażaka” Michał Buras z OP w Zelczynie zajął I miejsce,

- w Turnieju halowej piłki nożnej szkół podstawowych klas czwartych - drużyna chłopców zajęła I miejsce, a Krystian Piskorz z klasy IV a otrzymał tytuł „Króla strzelców”,

- w Gminnym Biegu Przełajowym zorganizowanym w ramach Kampanii Społecznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” Kamil Sobieraj z klasy V b zajął II miejsce,

- drużyna dziewcząt zajęła III miejsce w halowej piłce nożnej szkół podstawowych (organizator CKiS)

- drużyna szkolna zajęła II miejsce w halowej piłce nożnej szkół podstawowych,

- gminny turniej piłki nożnej dziewcząt klas V i VI – III miejsce,

- gminny turniej piłki nożnej chłopców klas V i VI – II miejsce,

Inne wydarzenia, kampanie i akcje:

- Ślubowanie klasy 1
-„Sprzątanie Świata”,
- uroczyste spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
- Dzień babci i dziadka w Oddziałach Przedszkolnych,
- Koncert kolęd w wykonaniu chóru szkolnego w Kościele w Krzęcinie,
- środowiskowa zabawa karnawałowa dla dzieci w Ochodzy,
- Walentynki,
- Gminne Warsztaty Profilaktyczne „Szkoła wolna od nałogów”,
- X edycja kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”,
- kampania „Cała Polska Czyta Dzieciom”: XI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom z przewodnikiem tatrzańskim Tadeuszem Stopką i Dzień Pluszowego Misia z pisarką Izabellą Klebańską,
- warsztaty w zrekonstruowanym skryptorium Opactwa Benedyktynów w Tyńcu,
- warsztaty ”Spotkanie z matematyką”,
- Ogólnopolski Dzień Bez Przemocy,
- Konkurs o patronie szkoły profesorze Walerym Goetlu,
- program charytatywno – ekologiczny „Zakrętki. Info – pomagamy nie tylko przyrodzie”
- piknik szkolny,
 
Szkoła Podstawowa w Zelczynie, 32-051 Wielkie Drogi, tel./fax.: 012-270-60-21, e-mail: sp@zelczyna.eu