Strona główna | Szkoła | Historia | Osiągnięcia | Świetlica | Kronika | Publikacje | Galeria | Biblioteka | Dla rodziców
    Najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły
 
1991-2001
2001-2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2018/2019
ICIM
WOŚP 2010
Podaruj książkę
Absolwenci
  Osiągnięcia uczniów 2017/2018

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. W. Goetla w Zelczynie w roku szkolnym 2017/2018.


Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie, powiatowe:

  • Zachowaj Trzeźwy Umysł – laureaci – Maja Tyrała, Julia Lelek klasa I.
  • Międzynarodowy Kangur Matematyczny- wyróżnienie –Mateusz Żurek, Dawid Kowalski – klasa VI i Jakub Kudela – klasa VII a
  • gólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna dla papieża Franciszka”- laureatka – Natalia Tąta – wyróżnienie – Aleksandra Pacułt – klasa VI

Konkursy gminne:

  • Gminny Konkursu Pieśni Patriotycznej – wyróżnienie – Julia Pazdro klasa VIIa
  • Gminny Konkurs Profilaktyczny „Cyberprzemoc”
    1. konkurs plastyczny – I miejsce – Amelia Badura, Aleksandra Pacułt, Natalia Tąta, klasa VI i Julia Jachymczyk klasa VIIa
    2. konkurs recytatorski- I miejsce – Julia Jachymczyk, Julia Szopa klasa VII a,
    3. drama – III miejsce - Marcelina Brzezińska, Eliza Stefańska, Klaudia Olszewska, Izabela Olszewska, Martyna Stopa klasa VIIb
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Pociąg moich marzeń” – wyróżnienie – Julia Boligłowa klasa III a
  • Skawińska Próbówka Artystyczna – wyróżnienie za pracę plastyczną Julia Jachymczyk klasa VII a.
  • Gminny Konkurs Profilaktyczny „W mojej szkole czuję się bezpiecznie”- I miejsce w kategorii klas IV- V – Oliwia Kordek- klasa V a
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Szkoła wolna od nałogów” – II miejsce uczennica klasy IIIc – Aleksandra Stopa
  • III Forum Europejskie „Ja Europejczyk” – I miejsce – Julia Jachymczyk’ Julia Szopa, Adrianna Aronowska – klasa VII a
  • Gminny Konkurs o Józefie Hallerze i Błękitnej Armii – I miejsce – Tomasz Rzeszótko, Jakub Lempart, Aleksandra Pacułt – klasa VI
  • Międzyszkolny Konkurs „W świecie materii i zjawisk fizycznych” – II miejsce – Jakub Wtorkiewicz – klasa VII b, Julia Szopa – klasa VII a – wyróżnienie
  • Gminny konkurs Matematyczny „Mały Mistrz” – Aleksandra Szopa – wyróżnienie
  • Gminny konkurs wiedzy o twórczości Juliana Tuwima – Paweł Jarosz, Maria Garlej,kl. IIIa i Maja Czopek - wyróżnieni
  • Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej- Julia Pazdro – klasa VII a- wyróżnienie, Emilia Badura – klasa VI – udział
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego – Julia Jachymczyk – wyróżnienie
  • Konkurs głośnego czytania w języku angielskim – Julia Jachymczyk - klasa VII a – wyróżnienie
  • Festiwal Form Teatralnych – wyróżnienie – J. Opyrchał, Ł. Balcer, M. Kapusta, D. Wawro, J. Domiter,P. Hajto, W. Kunicki, M. Pochroń, W. Sekuła, W. Sekuła,A. Zioło – klasa IV b, Z. Lelek, J. Tylec, M. Cerek – klasa IV a, M. Brzezińska, E. Stefańska – klasa VII b, J. Szopa, J. Jachymczyk, J. Pazdro, G. Szwed, B. Małysa, J. Kudela, A. Aronowska,, J. Cerek, S. Dybek, I. Starowicz, b. Wilk, E. Wyrwa – klasa VII a.

Konkursy szkolne:

  • Szkolny Konkurs Recytatorski
    1. klasy I – III:  I miejsce – Julia Ujma – klasa II, II – miejsce - Mikołaj Lelek – klasa II, III miejsce - Maja Czopek – klasa III c
    2. klasy IV – VII:  I miejsce – Joanna Opyrchał - klasa IV b, II miejsce – Maria Niechaj – klasa V a, III miejsce – Izabela Maciaszczyk – klasa V a, Julia Pazdro, Gabriela Szwed, Julia Szopa – klasa VII a – wyróżnienie.

Inne wydarzenia, kampanie, programy edukacyjne i akcje:

  • Akcja „Sprzątanie Świata” – „Nie ma śmieci – są surowce”
  • Światowy Dzień tabliczki Mnożenia
  • Dzień Chłopaka – wybory Mistera Szkoły
  • Ślubowanie klasy I
  • Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej z okazji Święta Niepodległości
  • Zabawa andrzejkowa
  • Filmowa Noc Mikołajkowa
  • uroczyste spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  • udział w Jasełkach – impreza środowiskowa
  • "Śniadanie daje moc” - akcja przeprowadzona w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.
  • Tydzień życzliwości
  • Dzień Ziemi- dzień świadomości zagrożenia hałasem
  • Dzień sportu
  • „Owoce w szkole”- program zdrowotny
  • „Szklanka mleka” – program zdrowotny
  • „Szkoły promujące zdrowie” – program edukacyjno - zdrowotny
  • „Klub Bezpiecznego Puchatka” – klasy I- program edukacyjny
  • Szkolne Koło Wolontariatu - zbiórka karmy dla zwierząt, zbiórka zakrętek, buty (klapki) dla Ghany

Szkoła Podstawowa w Zelczynie, 32-051 Wielkie Drogi, tel./fax.: 012-270-60-21, e-mail: sp@zelczyna.eu