Strona główna | Szkoła | Historia | Osiągnięcia | Świetlica | Kronika | Publikacje | Galeria | Biblioteka | Dla rodziców
    Najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły
 
1991-2001
2001-2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
ICIM
WOŚP 2010
Podaruj książkę
Absolwenci
 

Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej
im. W. Goetla w Zelczynie
w roku szkolnym 2014/2015

Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie, powiatowe:

- udział w finale konkursu „Krakowska Matematyka” – Małgorzata Franczuk z klasy V,
- w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego – Alicja Lelek z klasy V zajęła I miejsce – awans do rejonu,
- międzynarodowy konkurs plastyczny „Przyroda w kolorach” – Baran Aleksandra – klasa IIa – wyróżnienie i kwalifikacja do wystawy,
- Turniej tenisa stołowego – Alicja Lelek klasa V – I miejsce w powiecie, a IV miejsce w województwie,
- Ogólnopolski konkurs plastyczny „Warto pomagać”
- XIII Międzynarodowy Bieg Skawiński - Jadwiga Smęder - klasa V i Marzena Cymerkiewicz oddział przedszkolny Ochodza – zajęły indywidualnie III miejsca,
- Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł – w XII imprezie środowiskowej – Jadwiga Smęder z klasy V – I miejsce,




Konkursy gminne:

- w Gminnym Turnieju Szachowym (indywidualny) Julia Gas z klasy VI zdobyła I miejsce,
- w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Alicja Lelek z klasy V zdobyła I miejsce, a Karol Lelek z klasy III - II miejsce,
- W Gminnym Konkursie Fotograficznym „Mchy, porosty i paprocie” Szymon Sekuła z klasy VI i Sebastian Dybek z klasy IVa zdobyli wyróżnienie,
- Gminny Konkurs Polonistyczny – Szymon Sekuła klasa VI – II miejsce, Sabina Lelek klasa VI – III miejsce,
- Gminny konkurs wiedzy o generale Józefie Hallerze i jego Błękitnej Armii – drużyna w składzie: Karolina Domiter, Maciej Utylski, Szymon Weiss z klasy VI – I miejsce,
- XXX konkurs wiedzy o historii i działalności Czerwonego Krzyża – drużyna w składzie: Julia Boroń, Maria Frączek, Julia Gas z klasy VI – I miejsce. Indywidualnie Julia Gas – III miejsce,
- Gminny konkurs regionalny „Skawina moja mała Ojczyzna” – drużyna w składzie: Julia Gas, Radosław Kunicki z klasy VI – III miejsce,
- Gminny Konkurs Profilaktyczny „Szkoła wolna od nałogów”- Julia Opychał z klasy III- I miejsce, Aleksandra Pacułt z klasy III i Wiktoria Świder z klasy VI – wyróżnienie,
- Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki” – Małgorzata Franczuk z klasy V - wyróżnienie,
- Halowy turniej piłki nożnej klas IV – III miejsce,
- Turniej Piłki nożnej klas VI - III miejsce,
- Turniej piłki nożnej klas IV-VI dziewcząt – I miejsce,
- Halowy turniej piłki nożnej klas III – III miejsce,




Inne wydarzenia, kampanie, akcje:

- udział w akcji „Sprzątanie Świata”,
- Impreza środowiskowa z okazji Dzień Babci i Dziadka,
- udział w warsztatach profilaktycznych „Happy Life”
- III edycja szkolnego przeglądu talentów – „Mam Talent”
- Zorganizowanie środowiskowej imprezy - Piknik rodzinny w ramach Letniej Akcji Sportowej
- zdobycie certyfikatu: „Aktywna szkoła - aktywny uczeń” w ramach realizowanego konkursu
- zdobycie certyfikatu: „Odblaskowa Szkoła” w ramach konkursu związanego z BRD
- „Owoce w szkole” i „Mleko w szkole” – program realizowany we współpracy z Agencją Rynku Rolnego
- „Zdrowo jem, więcej jem”- projekt edukacyjny
- zdobycie certyfikatu: „WF z klasą” w ramach realizacji programu edukacyjnego we współpracy z CEO
- zrealizowane edukacyjne programy profilaktyczne we współpracy z SANEPID – em: „Nie pal przy mnie, proszę”, „Czyste powietrze wokół nas”, „Znajdź właściwe rozwiązanie” oraz „Trzymaj formę!”
- klasy I zdobyły certyfikat w ramach realizacji programu edukacyjnego: „Klub Bezpiecznego Puchatka”
- w klasie trzeciej realizowana był innowacja „Trójpłaszczyznowa gimnastyka osiowo- symetryczna” w ramach gimnastyki korekcyjnej prowadzona przez mgr Renatę Młynarczyk
- uczniowie uczestniczyli w całorocznej zbiórce surowców wtórnych: makulatury, baterii i nakrętek.




 
Szkoła Podstawowa w Zelczynie, 32-051 Wielkie Drogi, tel./fax.: 012-270-60-21, e-mail: sp@zelczyna.eu